Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2015, 20:25   #65
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Śledzę rekrutację od początku więc chciałam pogratulować zwycięzcom, a w szczególności tym, którym nie udało się dostać do sesji Warlocka, ponieważ wielka ulga, że ich wysiłek nie poszedł na marne Szczególnie chodzi mi o osoby, które naprawdę miały świetną postać, ale nie dostały się przez ograniczoną ilość miejsc - zawsze dobrze, że tutaj się dostały, ponieważ to będzie wspaniała sesja, Lomir jest super MG Będziecie się świetnie bawić
Ty wiesz, że to samo mu napisałem na PW po zakończeniu rekrutacji? Dobrze, że Morfik się dostał, bo przysłał mi Kartę Postaci, która wgniata w fotel (podejrzewam, że tą samą dostałeś), ale Aveane (również łotrzyk) u mnie zwyciężył, bo jego awanturnik lepiej wpasował się w ramy mojej przygody.

Powodzenia życzę wszystkim! I oby dział D&D pełen był takich ciekawych sesji jak ta!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline