Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2015, 20:45   #43
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Witam po przerwie.
Post zawiera w sobie niekiedy pisiadła z doca. Jakbyście chcieli jeszcze jakiś opis czy wyjaśnienie, dajcie znać to zrobię edycję i to dodam.
EDIT: Opis sytuacji w lochu dam albo po waszych postach - jeśli chcecie je wrzucić - albo dodam w ramach edycji do posta jeśli nie chcecie nic odpisywać. Na pewno mile widziany byłby post z Tryprem. Nie wiem czy podąża za Tajgą czy idzie knuć coś większego.
WAŻNE! Różnica czasowa między Tajgą, a Sarethem i Visem (nie wiem czy Trypr się z nią wybrał czy nie) to ok. 10 min. Z czego Sareth i Vis docierają pierwsi.

Postanowiłem przyspieszyć troszkę akcję więc użyję odwiecznego prawa MG i jeśli ktoś nie zgadza się z moim postem - lub chce coś wtrącić - może, ale wszelkie próby zejścia z trasy kończą się fiaskiem.

Nadal powolny tryb odpisu = MG raz w tyg. Gracze mogą dodawać posty poza kolejką kiedy chcą. (np gdybyście prowadzili polemikę poprzez posty).

Jeśli zdarzyło się, że przez okres zawieszenia komuś totalnie zniechęcił się udział - dajcie znać.

Ustanawiam oficjalnie środę jako dzień doca. W tym dniu częstotliwość odwiedzin z mojej strony będzie duża (jeśli nie stała).
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.

Ostatnio edytowane przez Smirrnov : 14-11-2015 o 20:55.
Smirrnov jest offline