Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2015, 23:24   #1
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Krew pachnie jak orchidea


Witajcie, moi mili!

Aktualnie jestem poza domem, a jak wrócę to w poniedziałek i wtorek będzie trochę zamieszania u mnie w domu, więc zająć się postem (nie preludium, tym to dam radę szybciej) zapewne będę mogła dopiero od środy, wybaczcie za to. Niemniej, założę temat rekrutacyjny, jak będę miała już preludium do sesji (na nie nie odpowiadacie, bo to tyko taka zajawka będzie) i dodam was do panelu.

Posty piszemy w dobrej, trzeciej osobie czasu przeszłego. Dialogi od myślnika, żadnego pogrubienia czy kursywy, czy innych takich. Jeżeli więcej osób będzie współtworzyło posta, to dodajecie na początku imiona postaci graczy, które brały w tym udział.
Kursywa może się pojawić tylko do myśli lub innych niebezpośrednich przekazów.

Nieobecności proszę zgłaszać. Nie jest ważny powód, nie musicie się tłumaczyć, ale chcę wiedzieć, że któreś z was w tej turze albo przez jej część, nie może pisać. Pozwoli to ustalić plan awaryjny.

W kwestii terminów - sześć dni dla was i jakieś dwa, trzy dla mnie.

Na sprawy związane jeszcze z waszymi postaciami odpowiem jutro, ale późno, jak wrócę.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline