Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2015, 13:28   #82
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Podoba mi się temat kóz. Odpisałem już na gdocu, nie mam trochę czasu, żeby teraz tak tam siedzieć, więc tekst rozbiłem w ten sposób, że każdy może cośtam dopisać zanim chłopki zostaną pożegnane (choć obligatoryjnie tam powinny być fragmenty od MG).

Sesja ciekawa, choć mam nadzieję, że temat inwalidy wojennego nie jest definitywnie zamknięty - kawałek rozmowy Marca z tym człowiekiem opiszę w swoim odpisie wkładając fabularnego buta w zamykające się drzwi tego wątku.

Odnośnie zbitej szyby i pogróżek to Marc wyrazi zdziwienie, że Ottone od razu nie zgłosił sprawy na policję. Jak się nie zgłasza takich rzeczy to potem kończy się z poderżniętym gardłem w biblioteczce.
 
Anonim jest offline