Wątek: Rozdarcie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2015, 18:32   #9
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
- Kapitanie. - poprawił go Edgar, podnosząc parę ciemnych oczu na jaszczuroczłeka - Protokoły, to protokoły. Nie podoba Ci się, to możesz poczekać w lochu. Odpoczniecie jak was przesłucham, kilka krótkich i podstawowych pytań. Rzadko się zdarza by w mieście umarł ktoś od czegoś innego niż potwór z Rozdarcia czy starość.
Podniósł brew w wyrazie lekkiego zaskoczenia.
- Czy wspomniałem gdzieś o tym, że coś mi się nie podoba?
Set pomyślał, że kapitan chyba po raz pierwszy miał nietypową sprawę w swojej robocie i zaczynał panikować. Cóż, nie miało to większego znaczenia.
- Powtórzę więc, że zawodowo zajmuję się potworami z Rozdarcia i chciałbym zaoferować swoje usługi. Jeśli wiąże się to z przeszukaniem mojej torby ze sprzętem, to proszę bardzo - sięgnął po wspomniany skórzany plecak i rozsznurował rzemienie.
Kapitan puścił mimo uszu ofertę pracy jaszczura. Miał dość swoich ludzi, z którymi musiał się użerać co dnia. Nie potrzebował kolejnej mordy do wypłacania żołdu. Pobieżnie przejrzał plecak, a nie znajdując żadnych poważnych naruszeń prawa oraz żadnych dowodów wskazujących na powiązanie z napastnikami. Wskazał na drzwi i ryknął.
- Następny!
Bez słowa Set odwrócił się i poszedł do stołu po swoją kuszę. Spojrzał przelotnie na Reevę, która odwróciła się zasłaniając widok strażnikom na to co leżało za nią. Wstała zostawiając na ławie notatnik. Jaszczuroludź przeszedł obok i korzystając z zasłony podniósł książeczkę i wrzucił ją do kieszeni.
Następnie z znudzoną miną opuścił lokal.
 
Turin Turambar jest offline