Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2015, 02:54   #191
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
tak z tekstu wynikało że tylko Lynx ma więc chciałem sprawdzić czy pamiętasz :P
- Po prostu broń Lynx'a ma najsilnjejszą optykę więc najwięcej to zmienia w danej sytuacji.



Cytat:
Naiwna dusza czekała, czekała i się nie doczekała. Znowu, po raz kolejny.
- Przykro mi ale nie dałem rady odpisać.



Cytat:
Czekam na odpowiedź z pw. Jeżeli go nie dostałeś, nie ma sprawy - wyślę jeszcze raz. Zamierzenia postaci masz w poprzednim poście, nie chciało mi się spuszczać dwa razy nad tym samym. Przekleiłam to, co wisiało w doku n-dni.
- Wyszło ok. Na pw odpisałem w dzień.



Cytat:
Edit: Mam przekazać, że Zuzu nie odpisze w tej kolejce. Sprawy osobiste.
- Ok, dzięki za info.





@Wszyscy




- Post jest

- Tura dla was to do pt czyli do 20.XI.

- Noto zawiesił do odwołania swoją grę. Póki nie wróci będę go bn-ował jego hiroła.




PD





Ogólnie


- Za post: Carloss, Sun, Psionik po 10 PD. Adi, Merill, Lemi i Zombi po 5 PD.

- Za współpracę: Psionik, Adi, Merill i Zombi po 10 PD. Sun i Lemi po 5 PD.

- Za fabułę: Adi 10 PD. Sun, Psionik, Merill i Zombi po 5 PD.

- Za pomysłowość: Adi 10 PD. Merill, Psionik i Carloss po 5 PD.



Indywidualnie



@Carloss 10 PD za dotarcie do celu podróży.

@Psionik 10 PD za rozwiązanie problemu z gangerami.

@Adi 10 PD za ogólne kombinowanie, rozkminy i docowanie.

@Zombi 10 PD za rozładowanie sytuacji.



@Carloss

- Zapasy wozu uszczupliły się o 30 g czyli łącznie zostało 370 g.

- Dojechaliście na miejsce. Wygląda jak standardowa osada bez sensacji.

- Kate odjeżdża w swoją stronę. Jak Will chce może coś ponawijać z nią po drodze albo na miejscu.

- No czas jakoś fizycznie zorganizować ten handel bo na razie to Schroniarze weidzą co mają i że to jest na sprzedaż.



@Sun i Psionik

- Gangery pojechali a Wasi hirołsi znów dostali myszyn. Mają sprawdzić te zabudowania farmy. Sedna i Tod mogą jechać konno i mogą kogoś zabrać. Szuter może też wziąć swój motur i też kogoś zabrać choć motur słychać z dość daleka.

- Farmę widać trochę w oddaleniu od głównej drogi więc konno czy moturem da się wyprzedzić główną część karawany.



@Oka

- Whitney zostaje w karawanie. Jeden z ochroniarzy po prosił ją o rzucenie okiem na radio. To trochę zajmie bo trzeba by je rozebrać by w ogóle spojrzeć jak to w środku wygląda.



@Łowcy robotów.

- Gordonowi udało się ominąć czujniki robota i dotrzeć na dach.

- Lynx został wykryty na dole więc robot otworzył ogień, na szczęście dla niego niecelny ale bliski. Gdy Lynx wrócił na górę ogień zamilkł.

- Z dachu Gordon słyszyzbliżający si odgłos silnika.



@Zombi

- Marcus po reprymendzie właściwie zrobił co chciała Alice choć szczęśliwy widocznie tym nie jest. Ogólnie jeńcy są teraz wewnątrz budynku razem większością gangerów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline