Wątek: Wbiłem level!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2015, 16:40   #11
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Czyli dostajecie expa tuż po zabiciu orka? W czasie walki? Jak w crpgach?
Wydaje mi się to niewygodne. Łatwiej na koniec rozdać expy i ewentualnie levelować. Wtedy nie ma tez problemu z blokowaniem innych podczas myślenia nad levelem.

Nie oceniam tego, tylko jestem ciekawy takiego rozwiązania.
Takie rozwiązanie dodatkowo sprawia, że PD są przyznawane tak jak w crpg - zabiłeś orka masz pd, wypełniłeś misję "znajdź wywar z pyty langusty" dostajesz pd. Inne pd typowo zdradzałyby fabułę, bo na przykład powiedzenie do jakiegoś BNa "aha, to ty jesteś przywódcą kultu" dałoby automatycznie PD - gdzie w crpg w takim przypadku w ogóle nie byłoby takiej opcji odzywki dopóki nie znalazłoby się dowodów.
Cytat:
Napisał Lord_Kolt Zobacz post
Owszem, zgadzam się. I czego w odpowiedzi nie rozumiesz? Opisałem dokładnie tak jak to u nas wygląda - nie próbujemy urealnić i tak już nierealnych elfików i krasnoludków.
Grzeczniej. Rozumiem twoją odpowiedź, zbacza z tematu, bo nawet jeżeli gracz Mietek ma rozpisane kilka poziomów dalej jak jego postać ma wyglądać to wciąż jest różnica, czy jego postać Lord Kolt dostanie PD (i tenże poziom) w czasie walki, czy w jakimś spokojnym miejscu i czy po prostu wydaje PD na umiejętności, czy musi znaleźć jakiegoś mistrza.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 16-11-2015 o 16:42.
Anonim jest offline