Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2015, 22:58   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Opowieści z Reikvaaldu - Uwięziona księżniczka

Zgodnie z zapowiedzią ruszyliśmy

Wysłałem wam PW z linkiem do doca, żeby poszczególne sceny szły szybciej. Chyba, że wszyscy jesteście zagorzałymi przeciwnikami tego narzędzia, to coś wykombinujemy.

Mój post nie zawiera konkretów w stylu kto kiedy podszedł. Ktoś był pierwszy, może dwie osoby, może wszyscy podeszliście razem. Może zdążyliście się poznać. Ktoś z kimś zagrał, zatańczył, postawił piwo czy cokolwiek innego. Nie chciałem ingerować.

Zostawiłem też wam możliwość opisania się. Może ktoś czegoś nie chce ujawniać albo wręcz przeciwnie.

Dodatkowo zostawiłem w tym momencie, bo może chcecie się naradzić, poznać czy cokolwiek innego.

Jedno jest pewne. W moim następnym poście ruszacie w drogę razem, oddzielnie lub w dowolnej innej konfiguracji. Jestem na to przygotowany

Tura potrwa do 23.11.2015r.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline