Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2015, 09:09   #101
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W moim dzisiejszym poście pomijałem rzuty, a było ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że nie jest to problemem.
Był bardzo udany rzut na odwagę, gdy celowali Davidowi w twarz. Równie udany rzut na użycie dyscypliny. Średnie rzuty na prowadzenie. No i rzut na sumienie którego efekt umieściłem w poście. Piszę to żeby TomBurgle nie pomyślał czasem, że to wszystko na takim waniliowym storytelingu poszło.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 17-11-2015 o 11:52. Powód: Jak słusznie zauważyła Nami, dodałem niepotrzebną literkę...
Mi Raaz jest offline