Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 18:31   #21
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Bokaru Togashi

Bokaru dreptał powoli w środku całej grupy nie odpowiadło mu to tempo oraz spodób podróżowania lecz co mógł zrobić nie każdy jest wstanie skakać po drzewach tak jak on. Milczał i rozglądał się dookoła w poszukiwaniu jakiejś rozrywki, najbardziej go nudzi takie powolne przechadzki, zawsze lubiał wiedzieć co i jak, nie lubi błąkać sie po omacku bez wyraźnego celu. Taka sytuacja zdarza się pierwszy raz kiedy to nie wiedział z kim walczy ani jak sie go pozbyć w skuteczny sposób, zawsze obmyślał plan działąnia tygodniami zanim zaczoł działąć teraz natomiast musi improwizować. Popatrzył się na każdego z podróżnych, widać było że każdy z nich o czymś myśli, pewno wielu z nich się boi tego co nas otacza, tej dziwacznej mgiełki i atmosfery stachu. Na mnie nie robi to większego wrażenia, jako ninja nie moge się bać, każde zawachanie kosztowałoby nas utratą życia. Zobaczymy co przyniesie nam przszłość, coś mi sie jednak zdaje że nasza popiepszona rodzinka możę sie nidługo rozpaść, najbardziej mnie zastanawia fakt jak poradzi sobie nasz magik który z tego co widze jest bardzo narwany ale niezbyt pewny siebie. Ten byczek wygląda na twardziela ale jest za wielki, znajdzie sie ktoś szybszy i zwinniejszy taki jak ja i nie poradzi sobie, no i jeszcze jest nasz paladynek, szczerze to ja mu sie dziwie że on możę ze mną wytrzymać, przecież ode mnie emanuje taka zła aura, inni paladyni mnie wyczuwali. Hmm bardzo dziwne, albo to ignoruje albo jest mało doświadczony albo udaje żę jest palladynem. Jak dla mnie za dużo różnic w naszej ekipie, któregoś dnia możęmy sie podzielić co do poglądów, chociaż z drugiej strony jako drużyna jesteśmy elastyczni. Na razie dam sobie spokój z tą całą sprawą zobaczymy co wymłodzą potem, do tego czasu trzymam ich na dystans.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline