Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2007, 18:37   #12
ZaCk
 
Reputacja: 1 ZaCk ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Darken Zobacz post
Czy przeciwnik jest wrzucony przez Mg od tak? Czy może według tabeli wyzwania?
rozumiem ze mam podczas sesjii zapytac "Yhh yhh !! przepraszam a ile wynosi ST tego licza ?"no chyba zartujesz sobie skad moge wiedziec jakim wyzwaniem jest on napewno nei jest to niepokonana istota chodzi o to ze szukam fajnych trickow talki z takimi nieumarlymi jak licz skad moge wiedziec czy to tabele czy co... w oguel glupie pytanie ja jestem graczem wiec nawet nie moge takich rzeczy wiedziec...

-----
dowiedzialm sie nieoficjalnie ze pokonywalismy ta druzyna przeciwnikow o 3-4 nawet st wyzwania wyzej niz nasz poz drozyny no i pozatym kaplanka troche obniza poziom bo nie doszla tak dawno a mg na nia tak do konca niezapatruje sie tworzac z tym ze jak mowie poz dorzyny +3-4 ST no a licz wymyslony z pewnoscia lub zmodyfikowany przez naszego chorego mg...

Cytat:
Napisał denis Zobacz post
no i brakuje Twoich atutów - ktore moge byc bardzo istotne .
fakt atuty i moce

moce licza: kont. nieumarlego, dotyk zimnej ciemnosci, imitacja ignor metalu

atuty zogniskowanie nec > ulep zognisowanie nec wrodzony czarodziej > wzmocnienie czau > maxymalizacja czaru > orzyspieszenie czaru > zaogniskowanie wywolanie > stw cudow rzeczy >specjalizacja nec >

arc

potega czaru +2, +3, mistrz w ksztaltowaniu, ulep kontrczarowanie, mistrz w zywiolach

do tego dochodzi jeszce oczywiscie all moce jakie posiada 10 lvl czerwony czarnoksieznik
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 19-04-2007 o 18:50.
ZaCk jest offline