Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2015, 05:05   #211
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cześć!


1. Preferowany komunikator: Skype i Roll20 (rzuty i siatka taktyczna)

2. System RPG: D&D 3.5, świat Greyhawk ( świat do negocjacji).

3. Ilość graczy/mg: Ja będę prowadził. Do startu sesji będę potrzebował przynajmniej trzech graczy. Dobrze żeby ich było czterech. Jeśli by ich było tylko trzech wtedy będę zmuszony stworzyć czwarta postać i ją prowadzić.
4. Dodatkowe informacje, etc.

Tym razem rekrutuję do sesji, którą mam zamiar sam prowadzić. Mam całą serię staruteńkich przygód jeszcze do D&D 3.0. Pozmieniałem szczegóły żeby odpowiadały D&D 3.5. Jeśli lubicie smoki, lochy, skarby oraz dużo walki to powinniście się doskonale bawić, bo w każdej z tych przygód te elementy są obecne. Proponuję zacząć od "Bezsłonecznej Cytadeli" by poprzez "Kuźnię Gniewu" przejść do kampanii "Powrót do Świątyni Złych Żywiołów". Przygodę byśmy zaczęli od 1 poziomu a skończyli na 18 z możliwością poprowadzenia do 20.
Potrzebuję graczy, którzy mogliby wygospodarować raz w tygodniu przynajmniej cztery godziny na grę. Na razie proponuję się nie nastawiać od razu, że będziemy grać do tego 20 poziomu. Wszystko zależy czy wiele czynników się zgra. To czego najbardziej się ze swojej strony boję to to jak sprawnie będzie mi się obsługiwało Roll20. Do pierwszego epizodu mam już wszystkie pokoje zrobione i tokeny przygotowane, ale kilka rzeczy będę robił pierwszy raz. No zobaczymy jak to wyjdzie.

Będziemy grać mechanicznie i możliwie jak najbardziej zgodnie z podręcznikami. Resztę powiem jak zdecydujecie się nawiązać ze mną kontakt.

5. Forma kontaktu z poszukiwaczem:
PW na forum
GG- 54480210
Skype- zorgrim2
tel. 726289868

Preferuję tą kolejność jeśli chodzi o kanały komunikacji. Mile widziani nowi. Kontaktując się przez skype albo GG od razu piszcie że chodzi o RPG.
 
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem