Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2015, 14:01   #5531
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Ja zostałem tam wspomniany, ale sam nie wiem, czy jednak dołączę. Muszę przyznać, że po roku gry (nie tylko w księstwa) odczuwam już lekki przesyt młotka. Zaś do mojej nowej miłości (DnD/PF) pojawiły się już dwie ciekawe rekrutacje i kolejna się podobno zbliża. :> Tak więc w razie czego nie czekajcie na moją kartę.
Choć z drugiej strony koncepcja gry świeżutką postacią + (oczywiście) wspaniały klimat clutterowego sandboxa skłaniają mnie jednak do podesłania KP. :>
Jeżeli przyjdzie mi do głowy jakiś nietuzinkowy pomysł na postać, to pewnie podeślę coś, choć obiecać nie mogę.

Natomiast na bank będę obserwować sesję.
Ten dreamteam był wymieniony głównie dlatego, że Fyrskar zorganizował ludzi na gdocu.
 
Lord Cluttermonkey jest offline