Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2015, 23:05   #106
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, że tak długo musieliście czekać, ale miałem dziś kilka rzeczy na głowie i dość mało czasu na napisanie tego posta. Tym razem kolejka będzie dłuższa, bo mój następny post pojawi się nie wcześniej jak w poniedziałek (również przed północą). Cały weekend jestem poza domem, ale z drugiej strony będziecie mieć więcej czasu by rozpisać dialog w postach.

Będę pojawiał się na docu i na pewno będę odpisywał w komentarzach. Jutro napiszę wam kilka szczegółów na docu (dosłownie szczegóły, na które nie musicie czekać z napisaniem posta), ale to dopiero wieczorem.

Teraz możecie podnieść krzesła i znaleźć sobie wolny stolik. Pytania do karczmarza również proszę by kierować na docu. Wśród karczemnych atrakcji jest siłowanie się na rękę, gra w karty (Texas Hold'em na Kostnica.eu ) oraz konkurs picia (mocnej głowy). Szczegóły na ich temat podam jutro w docu, teraz idę już spać.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 19-11-2015 o 07:29.
Warlock jest offline