Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2015, 05:08   #18
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Przydałoby się trochę materiałów, bo nie grałem w poprzednie edycje. Przemienia się jak się kogoś zabije tak? Automatycznie?

Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Edycja: wiem, z czym miałem problem poprzednio. Jak wyczuć, ile rzeczy można zrobić w turze (pomijam moce, gdzie jest to opisane). Przykładowo czy mogę zjeść człowieka, drugiego przerobić na zapas mięsa, użyć mocy Strzelec do strzelenia z czegoś i jeszcze zrobić Barierę z piasku (zakładając oczywiście, że nic mi w tych czynnościach nie przeszkadza i że mam wszystko, co do nich potrzebne) - wszystko w jednej turze? Inaczej, ile czasu gry trwa jedna tura? Jeśli to gdzieś jest i mi umknęło, to przepraszam.
Z tego co się domyśliłem czytając którąś poprzednią edycję, to wychodziło mi że możesz zrobić wszystko, co możesz - w sensie użyć wszystkich mocy, pospolity ruch i ataki pewnie były ograniczone.

Hm, chyba zajrzę w te sesje jeszcze raz,odświeżę sobie.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline