Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2015, 14:28   #32
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Miałem nie brać udziału w kolejnej sesji, ale chyba się skuszę. Choć moja postać wymaga konsultacji z MG. Ot, dwie historie, jawna dla graczy i prawdziwa dla MG. Dlatego poproszę Cluttiego o gmaila bym mógł udostępnić postać tylko jemu, bo ta postać wymaga pewnych zakulisowych zagrań między nami.

Jak dostanę info i spiszę obie historie, to jestem otwarty na powiązania postaci. O ile oczywiście znajdą się chętni... Fyrskar, Komtur, ktoś chętny?

Swoją drogą, zauważyłem, że postacie do wglądu posiadają cechy specjalne które dają bonusy do określonych cechy. Mamy napisać kilka cech charakterystycznych, a punkcikami zajmie się MG, czy jest jakaś lista ich do przeczesania okiem?
My tu siedzimy przy jednym stole, nie ma tajniaczenia.

KP z KG nie radzę się sugerować.

Granit, Morfik - link do kart poproszę w temacie. PW mam wyłączone. Transparentność przede wszystkim.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 19-11-2015 o 15:26.
Lord Cluttermonkey jest offline