Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2015, 09:29   #274
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Mija kolejne 5 dni a na GG dockach dyskusja toczy się co najmniej jak ślimak z reumatyzmem i częściowym porażeniem nerwowym w dodatku z za ciężką skorupą.

Chyba wiem w czym rzecz także jako MG.

Proszę Was - Efcia i Ravanesh o JASNE KLAROWNE decyzję
a) Tak, pomagam otworzyć portal na zasadach Greya
b) nie, zwiewam gdzie pieprz rośnie
c) tak, chcę zaakceptować plan Greya odnośnie pułapki Adrefajfusa
d) nie, nie pasuje mi ten układ i zwiewam razem z Vannessą

Bardzo Was proszę o JASNE, KLAROWNE i OSTATECZNE oraz zrozumiale dla wszystkich (ale głownie dla MG) decyzje.

Wiem, ze rozmowa jest fajna, te wszystkie zawijasy, zmiany tematu, odgrywanie roli, ale trwa to już tyle czasu że dobrze by było by już zostało dociągnięte do końca.

Tak jak wspominałem na podstawie tych deklaracji i Waszych postów robię zakończenie.

Sesja w moim odczuciu się rozsypała. Gracze zrezygnowali, poznikali. Bywa, chociaż boli. Zostali Ci najbardziej zaangażowani, Ci na których zawsze mogłem liczyć ale im chyba też coraz trudniej wytrzymać.
Poszło nie tak, jak sobie to wymarzyłem, ale dociągniemy ją do finału.

Możemy ją jeszcze skończyć z honorem w 1 kolejkę tylko poproszę w końcu o tą deklarację

Dziewczyny - daję Wam czas na ostateczne decyzje i wrzucenie postów do końca tego weekendu.

W poniedziałek - wtorek (zależy od tego, jak czas mi pozwoli) - ja wrzucam swój post. Kończący sesję.
\Nie ma sensu tego dłużej prowadzić. Lepiej zakończyć (tutaj mamy dobry moment na post finalny, podsumowujący wszystkie podjęte do tej pory decyzje) i czas dla mnie na podsumowanie sesji. Wszystkich jej złych i dobrych elementów.

Męska decyzja. Kto z Was się z nią zgadza, że czas kończyć opowieść z honorem? Ja podejmuję decyzję - zamykamy po tych Waszych postach, po tej kolejce. (pod warunkiem, że da się zakończyć podsumować po Waszych deklaracjach).

I jestem za? A Wy?

Tak uczciwie, od serca.
 
Armiel jest offline