Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2015, 18:20   #4
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Amy obudziła się z pustką w głowie. Starała się przypomnieć coś sobie, ale nie umiała.
-Ta skleroza mnie coraz bardziej denerwuje.-pomyślała zirytowana
Ruszyła w stronę autobusu, chcąc się dowiedzieć czegoś o tym miejscu, w którym się znalazła. W miarę jak zbliżała się do ludzi, zaczęła odczuwać irracjonalną wściekłość i chęć mordu. Rozejrzała się wokół, sprawdzając czy jest bezpieczna. (Jeżeli jest: robi to co zaraz napiszę. Jeżeli nie: czeka lub omija zagrożenie) Podbiegła do pojazdu i zaatakowała kilka pierwszych osób, które stanęły jej na drodze. Po chwili przyszło opamiętanie. Z szokiem spojrzała na swoje palce. Krew plamiła ręce, kapiąc przy tym na ziemię. Amy uciekła przed tym widokiem.
-Dlaczego ja to zrobiłam?! Ch#####-pomyślała
Okazało się, że nogi zaprowadziły ją pod jeden z bloków (5). I tym razem chęć mordu była od niej silniejsza.
 

Ostatnio edytowane przez BG : 20-11-2015 o 19:12.
BG jest offline