Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2015, 23:16   #39
Lechu161
 
Reputacja: 1 Lechu161 nie jest za bardzo znany
Marzy mi się narracyjny steampunk fantasy, ale bez potrzeby kontaktu przez Skayp (nie wiem jak to się pisze), czy GG bo poprostu czegoś takiego nie mam, cała sesja odbywałaby się na forum.
Co do fabuły to mam chętke na:

1. Spotkanie starych przyjaciół na jakiejś ważnej uroczystości (np. ślubie, przyjęcia z okazji narodzin lub po prostu bankiecie, albo prezentacji jakiegoś wynalazku) podczas której dochodzi do dziwnych\niepokojących\podejrzanych wydarzeń.

2. Młody panicz wyrusza na poszukiwania sensu życia i podczas wędrówki po metropolii dostaje wiadomość od tajemniczego jegomościa nakazującego strzec go za wszelką cenę i dostarczenie go do adresu znajdującego się w centrum miejskiego molocha. Po drodze spotyka swoich kompanów.

3. Najemnicy dostali zlecenie eliminacji celu o wielu kontaktach i własnej armii. Kolejnym problemem jest to, że niedługo ma się odbyć w mieście czystka, polegająca na przeszukiwaniu domów w celu znalezienia przedmiotów związanych z czarną magią. A ekwipunek bohaterów jest nielegalny. Jak sobie poradzą? To się okaże podczas sesji.

4. Sesja\kampania w stylu steampunkowego Van Hellsinga. Oczywiście z elfami i innymi rasami fantasy.

Oczywiście ilość osób dowolna.

Ps. Jestem nowicjuszem i to mój pierwszy post w serwisie. Mam nadzieję, że wybaczycie mi moje błędy.
 

Ostatnio edytowane przez Lechu161 : 21-11-2015 o 23:23. Powód: Drobne błędy
Lechu161 jest offline