Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2015, 20:32   #6
Kubolakuba
 
Kubolakuba's Avatar
 
Reputacja: 1 Kubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znanyKubolakuba nie jest za bardzo znany
Jako że udało mi się przed śniadaniem posprzątać to udaje się na basen aby popływać. Od dziecka uwielbiałam wskoczyć do wody i siedzieć w niej przez długi czas. Jednakże po 30 minutach w wodzie uświadamiam sobie że muszę dzisiaj załatwić jeszcze kilka rzeczy. Leże w wodzie jeszcze przez 15 minut po czym niechętnie opuszczam basen i idę się ubrać. Ubrana udaję się do loży aby posprzątać stoły przed przybyciem nowych gości. W trakcie sprzątania uświadamiam sobie że chcę zobaczyć nową planet z obserwatorium. Pośpiesznie kończę sprzątanie i udaję się do pokoju numer 46 aby zobaczyć jak nowa planeta pojawia się przed statkiem. Mam nadzieję że zdążę ze wszystkim się uporać i nic nie przerwie mi dzisiaj pracy. [Atletyka aby jak najszybciej posprzątać]
 
Kubolakuba jest offline