Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 06:53   #200
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Post jest ale nie mam już sił pisać komentów. W dzień zrobię rozpiskę. Z ważnych info:

@Ekipa na bagnach

- No nie doczekałem się posta od nikogo z was. Do tego ostatni kawałek w doc jest ode mnie. Nie mam od Was żadnego tekstu ani deklaracji co i jak. Kumam Adiego jeśli jest przy weekendach na bezneciu ale reszta? Coś było info, że wieczorem ma coś być i też cisza. Więc podumowując zaczynacie tą turę tak skończyła się poprzednia i piszcie do tego w doc zaczynając od tego co ja skończyłem.


@Ehran

- Witamy z powrotem Opis trochę długi bo jakoś te parę dni trzeba było streścić. Detale rozpiszę razem z innymi ale póki co witamy na pokładzie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline