Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 09:00   #451
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Epilog

I tak oto sesja dobiegła (dopełzła) końca Dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do tego momentu. Tym, którzy nie dotrwali też, bo wiem, że sesja miała swoje wzloty i upadki. Od DŻW wytraciła impet, ja straciłam też trochę do niej serce, przez co gorzej mi się improwizowało i podążało za bohaterami; a czwarty rozdział był już tylko nudą wędrówki przerywaną okazjonalnie walką, więc tym bardziej doceniam - zwłaszcza, że zwłaszcza właściciele postaci niewalecznych nie rzucili tego w cholerę

Przepraszam, że w epilogu nie ma nic dla Burra, ale Twój post, Harard, był tak domknięty, że nie miałam pojęcia co mogłabym jeszcze dodać.

Mimo różnych zawirowań bawiłam się dobrze i bardzo dziękuję wszystkim za grę Postacie mieliście genialne Może spotkamy się jeszcze kiedyś w podobnej ekipie - np. eskortując czachę do Waterdeep... Ale na pewno nie w najbliższym czasie
 
Sayane jest offline