Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 14:22   #400
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Szybko się pojawiasz, akurat daję post i już od Ciebie słyszę

Bez obaw, stan zdrowia Oswalda jest dobry, nawet bardzo dobry. Jak będzie coś niepokojącego, to od razu dam Ci znać, tak jak pisaliśmy ostatnio.

A z wątkami śmieję się trochę, bo może się wam wydawać, że od jednych się oddalacie, aby zrobić inne.

No, a ja mam mam zaznaczone co to robią te moje potworki i inni BN, no i jak by nie było oni ciągle coś robią .

Ciekawi Was trochę gdzie jest zbieg?, a może wskrzeszony potwór/ nekromanta ? albo chociaż by czy Luis nasz błędny rycerz na pewno nie żyje ? I co ciekawe jak to wszystko połączyć ... o co może chodzić z cieniami, Alicją, opuszczonymi domami we wsi, czy nawet Gronem i Ketilem i naszym starym towarzyszem krasnoludem. sporo tego, a co śmieszne jeszcze w kolejnym poście może pojawić się więcej

Która z poznanych wam osób z wioski wygląda, albo według was zachowuje się najdziwniej ?
 
Inferian jest offline