Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 17:39   #453
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Bardzo dziękuję za wspólną sesję, szczególnie pani GM - Say, twoje zaangażowanie i wytrwałość są godne podziwu. Z chłopakami mieliśmy upadki i wzloty ale jakoś do finału docisnęliśmy, pozdrawiam każdego z osobna i dziękuję za interakcje z Marą. Zżyłam i polubiłam tę postać, mimo iż kulała trochę mechanicznie - tu duże podziękowania dla Płomyka za pomoc i Say - za opierdol kiedy stał się konieczny. Do zobaczenia, w kontynuacji kiedyś, lub pośród innych przygód i innych bohaterów.

Edit: Aaaa, piszę o chłopakach a zapomniałam o dziewczynach. Autumn - dzięki również za twój udział. Kostrzewa była iście upierdliwą postacią ale potrafiłaś ją sprzedać z jakąś dozą sympatii, zapadnie mi w pamięć na dłużej.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 23-11-2015 o 17:42.
liliel jest offline