Wątek: Propozycje
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 18:05   #30
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Demonologowie - przyzywają pełno tałatajstwa, to jedno może się przyczepić. Oczywiście za odpowiednio nieprzyjemną cenę i kontrakt, którego podpisanie jest gorsze, niż wzięcie kredytu w Polsce. A chowańce kojarzą mi się... no z tandetą. Dlaczego akurat mag ma mieć zwierzątko, które będzie: rozumiało co myśli mag, robiło mu herbatę, cerowało skarpety, a na święta wchłaniało wrogi czar wymierzony w jego ukochanego władcę? Brzmi to tak cukierkowo, że do tego smutnego świata mi nie pasuje. Taka moja wizja - brak chowańców.

Komturze... Wiem, że podałem wysokie cele, ale chociażby próba przeforsowania "ustawy" o głosie Najwyższego Patriarchy w Radzie Elektorów nie byłaby taka znowu niemożliwa do poprowadzenia. Chociaż płeć żółwia... Też nie brzmi źle.
 
Ardel jest offline