Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 11:12   #27
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Większośc osób popełniająca gwałt na ortografii zasłoni się wszelkimi mozliwymi chorobami na "dys" i tylko ludzie poprawiajacy im błędy popadną w frustrację po tygodniu.
Jeśli komuś kto pisze do mojej sesji jest na tyle leniwy, by nie sprawdzić nawet swojego posta odbieram to jako totalne lekceważenie mojej osoby. Wtedy ich żywot w sesji jest bardzo krótki. Sposób brutalny, ale wierzcie mi przynajmniej skuteczny. Ale to sesje, gdzie jako MG jestem "pierwszy po Bogu".
Natomiast na forum to jedyną radą jak dla mnie jest tępienie takich "specjalistów" od polszczyzny za pomocą środków administracyjnych. Jako użytkownik forum też nie muszę czytać postów, gdzie błąd nie wystepuje w co drugim zdaniu, ale co najmniej dwa w jednym. Tępić leni i tyle.
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem