Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 11:35   #29
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Zasłanianie się dysortografią i innymi formami „dys” to tylko kiepskie wytłumaczenie.
Dlaczego?
Są na tym forum osoby, które posiadają taką czy inną dysfunkcję, a których w życiu byście o to nie podejrzewali, bo ich posty są zawsze poprawne i składne.
Wiem, bo m.in. do mnie takie osoby się zgłaszają z prośbą o poprawienie błędów. Widzę zatem jak owe posty wyglądają przed, a jak po poprawieniu.
Dysortograficy muszą po prostu bardziej się przyłożyć i więcej pracy poświęcić, aby przygotować posta, lecz jeśli komuś naprawdę zależy na sesji i jej stronie "estetycznej", to się będzie starał... i tyle.

Pracowałam przez rok jako korekta w czasopiśmie komputerowym, więc znam już trochę tą robotę i wierzcie mi... tam artykuły w pierwotnej wersji wyglądały naprawdę strasznie, bo panowie często lepiej znali język angielski niż ojczysty... Niemniej czasopismo miało reputację „profesjonalnego”. No, ale to już inna historia.

W każdym razie ja uważam, że wszystko jest do przejścia. Trzeba jednak chęci, a nie przymusu
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem