Wątek: Propozycje
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2015, 23:20   #35
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dołączam się do chórku śpiewającego radośnie "Warmłotek radosny jest" no nie jest to cukierkowe D&D ale wbudowanej depresji jak w Świecie Mroku też nie ma. Problem jest w Polskim fandomie który uparł się żeby mieć warhammera w wersji super grimdark gdzie przy każdym skaleczeniu trzeba rzucać czy nie dostanie się gangreny i ucinać kończyny :P

Grać nie grałem jeszcze ale jak tak patrze na setting to wygląda jak taki średniowiecze fantasy bez przesadyzmu w żadną ze stron gdzieś miałem nawet linka w którym jeden z twórców gry denerwował się że grimmdark zniszczył system który pomagał tworzyć mogę poszukać jak ktoś chcę ? :P

Ale nie będę offtopować Ardel jest MG i jak chcę brudnego młotka bez chowańców to proszę bardzo ja mam dość smutku w życiu codziennym.
 
Brilchan jest offline