Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 16:25   #196
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Dzięki za propozycję Lornie, ale myślę, że na pewien czas wezmę rozbrat ze Światem Mroku.

Solfelinie, czekam na Twą ewentualną odpowiedź do niedzieli.

EDIT:

Wernachien, dzięki za wspólną grę. Za dbałość o opisy, poziom, także językowy. Za uczynienie z Joanny postaci naprawdę ciekawej, która prawdziwie mnie zainteresowała, której historię chciałem poznać. Czyli postaci, jakich na tym forum nie spotkałem wiele.

Szusaku, również dzięki za grę. Adam to poczciwy safanduła, z wierzchu szary i niepozorny nudziarz, definitywnie człowiek, który zyskałby przy bliższym poznaniu. Obserwując Twoją grę miałem pyszną zabawę, w dodatku grasz bardzo dojrzale.

Dodatkowo, oboje pokazaliście klasę ładnie dogadując się w komentarzach i pokazując, że Wam zależy. Za to - dzięki. Coś takiego znamienicie podnosi ochotę do gry, bo chce się pokazać tej dwójce pozostałych, że też się umie.

Jeśli kiedykolwiek poprowadzę sesję na tym forum, macie do niej już teraz zaproszenia. Jeśli zaś lubicie klimaty orientalne i macie nieco wolnego czasu, to dajcie znać na PW.
 

Ostatnio edytowane przez Tammo : 20-04-2007 o 16:31. Powód: j.w.
Tammo jest offline