Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 19:39   #11
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Arango nie rozumiem twojej wrogości, jesteś niezwykle konfliktowy, przecież ja nie zabiegam o Twoje wypowiedzi w tym temacie. Chce znać opinie innych, tych którzy umieją słuchać, tych którzy spróbują zajrzeć do pewnych źródeł historycznych żeby stworzyć sesje. Chce dowiedzieć się czy to polepszyło ich grę czy dało im satysfakcje. Nie zmuszam cię do poruszania tego tematu, nie stoję nad Tobą z "batem" żeby narzucać ci taki, czy inny styl gry. Jeśli wolisz sesyjki wyssane z palca i opieranie się na byle jakich faktach czy mikrych opisach otoczenia z podręczników to twoja sprawa, ten temat jest dla tych, którzy podejmą to wyzwanie i postarają się o coś więcej, dla tych którzy naprawdę przeniosą graczy w wymyślony świat tak że zatraca obraz rzeczywistości.

Przepraszam jeśli Cię uraziłem, nie chciałem
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem