Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2007, 19:48   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Radosław to nie konfliktowość, ani wrogość. Po prostu nie lubie banałów. Sprowadza się cała dyskusja do tego, że jak dobrze rozumiem trzeba korzystac z innych "zródeł" podczas tworzenia sesji. Temat zaiste nowatorski, podobny do tego : czy czytanie ksiązek rozwija wyobraznię ?( Tak jestem zgryzliwy ).

Co do moich sesji to cóż proponuję Ci je przejrzeć ( chyba obronią się co do zarzutu ahistoryczności ). Ale to raczej już temat na gg czy PW.

Zanim zaczniesz jakis temat sprawdz po prostu czy takiego lub bardzo zblizonego już nie było.

Błędy merytoryczne w Twoich postach - parę ich chyba było.

Co do reszty to moja prywatna i subiektywna ocena. Zaś styl pisania ? No cóż mam taki, po prostu piszę tak jak to widzę. Że ostro ? Jak się coś poddaje pod dyskusję trzeba sie liczyć z krytyką.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 20-04-2007 o 20:15.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem