Wątek: Fallout
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2015, 21:57   #14
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lomir Zobacz post
Ja też wolę klimaty 1 i 2. 3 na dobrą sprawę to taki Morrowind/Oblivion/Skyrim z laserami. Niby fajnie, ale to nie o to chodzi

Ode mnie też głos na nie.
Przeszedłeś Dunwich Building na niskim poziomie. Kozacki klimat. Polecam.
Przebiegłem Point Lookout bez Chinese Stealth Armor na najwyższym poziomie. Kozacki klimat. Polecam.
Przejąłem Lincoln Memorial na niskim poziomie podbiegając i ze strzelby czy tam z kałasza serią w łeb mutkom. Gra trochę traci jak się wbije na najwyższy poziom. Trochę, ale dalej grałem.

Ale właściwie o co chodzi? Czym się różni lasery i enclave power armor w F2 od tego w F3? Różnica rzeczywiście jest do Fallout 1, ale to po prostu inaczej - co nie znaczy lepiej. Fallout blednie przy Arcanum pod względem wielkości fabuły - ale wciąż: to są po prostu inne gry. To i to jest fajne.
 
Anonim jest offline