Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2015, 18:57   #94
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord_Kolt Zobacz post
Poczekamy, może wydadzą tego Wiedźmina RPG papierowego, może to ruszy ludków którzy się nagrali w Wiedźmina komputerowego do przejścia na grę papierową.
Sam wale czerstwe żarty, niczym Drozda do Strasburgera, ale tutaj chyba jednak przegiąłeś.

Cytat:
Napisał Lord_Kolt Zobacz post
Stąd mamy sytuacje, gdzie jakiś losowy mietek chciałby przeżyć przygodę na miarę Wiedźmina 3 czy Mass Effect 3 („baw mnie emgie”) nie wnosząc nic do gry („emgie zrób mi postać”), nie znając zasad („przecież to nielogiczne, że wampiry dostają obrażenia od kul!”) i się panosząc (bo jemu się należy i już, przecież w grze ma się odnosić sukcesy, jakby chciał grać w xxxxxx to blablablabla...).
No i? Na bycie supermagahiepertruerpegowncem ma chyba jeszcze czas jak jest "nowy" czy "początkujący". Może wyjdzie z niego w przyszłości talent na miarę Lorda_Kolta? Trzeba tylko mu dać szansę się w tym odnieść. Po to jesteś MG aby dać mu dobrą zabawę, więc skro to go bawi, to w czym problem? Jak sobie przypomnę swoje początki, to właśnie tego chciałem, tyle, że tytuły były nico inne.
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 27-11-2015 o 19:02.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem