Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2015, 10:36   #53
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał marcin9800 Zobacz post
przetrwaj to lub wojny żywych trupów może być i cokolwiek w przetrwaj to.
Pozdrawiam Opiekunkę.
Na żywe trupy się już spóźniłeś gra już jest mniej więcej w połowie zajrzyj do sesji Inne.

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Dzięki wszystkim za komentarze. Czekam na dalszy ciąg Someirhle.
Nad Pokethulhu zastanawiałem się, ale to wymaga specyficznej grupy graczy - jeszcze bardziej specyficznej niż w przypadku Żula Zaciemnienie. Ostatnim razem wyszło dzięki zaangażowaniu graczy.

Jeszcze sondy nie zamykam, ale już można przedstawić częściowe wnioski, czyli plan rekrutacji na najbliższy czas.
Jakby co ja jestem chętny chodzi za mną pomysł 6 letniego kultysty chutulu z jednym z tych głupich pluszaków który miałby o kilka rozmiarów za duże szaty, śpiewałby piosenki, opowiadał historyjki w typie tych filmików co wrzucałem do komentarzy sesji i starałby się wszystkich nawracać w stylu świadków jehowych

Szkoda mi się że nie udało się dokończyć tamtego naruto ale trudno :P

Czekam na Żula bo mam już opracowane co Złomokleta robił przez ten czas i jak sobie radził z problemami
 
Brilchan jest offline