Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2015, 10:40   #102
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord_Kolt Zobacz post
Anonim - no majster, to jesteśmy tak super rozwinięci w łerpege czy nadal walimy się młotkami po głowach? Od 1995 minęło już hm, 20 lat, wyszło wystarczająco dużo dobrych gier, które warto poznać. Tylko trzeba chcieć i znać angielski. Warto.

A Żul Zaćmienie - fajna gra, zdecydowanie oryginalna. Trochę inna od Dziadów Żuliborskich pod kątem zasad, bo widać że to kalka WoD, ale klimat żulerski zachowany.
A i widzisz - jakbyś jakimś cudem nie trafił na linka do Żula Zaćmienie to byś nie poznał gry która ci się spodobała. To pomyśl teraz, ilu to mamy w Polsce majstrów, którzy ci powiedzą że ostatnia gra jaka wyszła po polsku to Neuroshima albo Warhammer 2. I jeszcze stwierdzą, że Warhammer to polski produkt! Dewolucja.

A tak to w sumie podbijam do zdania Fyrskara. Pyknie to pyknie, nie pyknie to nie pyknie.
Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Napiszę jeszcze raz. Tylko powoli naciskająć klawisze i pogrubię: Ja i tak zazwyczaj gram w swoje autorki.
Czy ty złośliwie przekręcasz nazwę gry, czy wielokrotnie popełniłeś błąd? Gra nazywa się ŻUL ZACIEMNIENIE, a nie żadne zaćmienie, bo to nie jakieś pedalskie wilkołaki. Jakbym jej nie poznał to bym ją wymyślił. Nie byłoby części tamtejszych wino pałerów, ale fabuła byłaby. I nie byłoby Pana Domeny Co do WOD to nie bardzo wiem co to jest, ale domyślam się, że to ten Świat Mroku co jankesi utworzyli po zerżnięciu zasad Żula Zaciemnienie.
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Polecisz jakieś, bo nie wiem czy jestem zacofany czy nie?
Też na to czekam. Czekam na jakieś tak bardzo hermetyczne nazwy gier, że trzeba umieć czytać suahili zapisany chińskimi znakami, żeby zrozumieć. To z pewnością jest dobre do "Jak wprowadzić żółtodziobów w RPG?"
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem