Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2015, 13:37   #11
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Renoma i kultura to dwie różne historie.

Temat został założony po to, by zbadać rynek i zobaczyć, czy startowanie z sesją w podobnym klimacie ma sens. Nie jest to miejsce na wyładowywanie frustracji, oraz przejawy publicznej sympatii - podobne sprawy idzie załatwić via pw chociażby. Prosiłabym, aby z dyskusji osobistych wrócić do właściwego meritum.

ChoasGuard -witamy Co prawda natknąłeś się na początku na ten mniej przyjemny przykład liczowego folkloru, mam jednak cichą nadzieję że nie zniechęci Cię to do dalszej zabawy. Wbrew pozorom nie jesteśmy aż tak straszni... niestety jak to bywa w przypadku każdej społeczności, idzie się tu natknąć na całą gamę charakterów.
Ludzie są najróżniejsi, zaś internet daje poczucie bezkarności, stając się wylęgarnią specjalistów od wszystkiego i samozwańczych guru/błędnych rycerzy/męczenników/zwykłych oszołomów (niepotrzebne skreślić).
Na szczęście nie trzeba grać ze wszystkimi

Brakiem doświadczenia w pbf się nie przejmuj, szybko załapiesz o co chodzi. Jeśli chodzi o sesję w klimatach Stalkera - dobrego postapo nigdy za wiele. Bardzo chętnie wzięłabym udział w podobnym projekcie i jak widzę nie tylko ja. I jak już zostało zauważone powyżej, brakiem doświadczenia się nie przejmuj.

Z dwóch podanych przez Ciebie przykładów, zdecydowanie ten mi się podoba, lecz to moja prywatna opinia.
Cytat:
- FSB - gracze to członkowie elitarnego oddziału kontrolującego w imię władzy znaczny teren Zony. Z rozkazu sekretarza zostaje wybrany oddział, który ma zbadać, a najlepiej przejąć kontrolę na centrum Zony.
Co do samej rekrutacji przepis jest prosty: napisz ją bez rażących błędów ortograficznych, ciekawie, a chętni ludzie sami się znajdą

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline