Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2007, 13:26   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam ale zupełnie się nie zgodzę. Zawsze wrzucam swoje do "Innych" ( tematyka prawie identyczne z Twoimi przykładami) i jakoś mi jeszcze głowy nie urwano. Widać zastosowałem rozszerzoną interpretację tego co wolno, a co nie w tym dziale)

Jak dla mnie dużą ilość sesji w systemach autorskich ( a to niestety w większości oznacza, że świat, rasy, kultura i wierzenia no właśnie - zazwyczaj poza krótkim opisem świata prawie ich nie ma) jest dla MG leniwych.

Chwalebne przykłady, gdzie MG tworzą całą "otoczkę" systemu ( co trwa zazwyczaj najmniej kilka miesięcy) na tym forum można policzyc na palcach jednej ręki.

Jak mi się wydaje dzieje się tak z bardzo prozaicznej przyczyny. Ot chcę "zaistnieć", "błysnąć" na nowym forum, nie chce mi się grzebać w podręczniku do danego systemu, tworzę więc własny "autorski" i już mogę zakładać sesję.
Cóż prostszego ? Nikt nie wytknie mi błędu bo jak ? Przecież krzyknę z oburzeniem : to system AUTORSKI ! Że wszystko ledwo trzyma się "kupy" to nieważne, ale już jestem MG.

Jest to dla mnie jeden przykładów pójścia na łatwiznę i tzw "skróty". Powtarzam nie wrzucam tu do jednego worka wszystkich takich MG, ale niestety tych co naprawdę im się chce jest zatrważająco mało.

Zapewne parę osób uzna znów, ze jestem konfliktowy, niegrzeczny etc, ale jak dla mnie tacy "twórcy" systemów powinni zrozumiec jedno : tych nie tworzy się na "kolanie", to wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Ci którym sie wydaje inaczej... no cóż pozostawie to zdanie niedokończone.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 05-05-2007 o 17:47.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem