Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2015, 18:24   #303
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Co do braku rangera, to sztuka przetrwania, pływanie i nawet jakby trzeba było użyć tej rzeki to żeglarstwo, są w moim arsenale.

Nie mogłeś wcześniej wytłumaczyć na czym polegają te odpowiedzi w ankiecie? Nie dlatego, że teraz będę sobie zmieniał,żeby się podpasować, ale dlatego że w nie rozumiałem co się pod tymi twierdzeniami kryje. Lubię kostki i osobiście nie przeszkadza mi rzucanie na wszystko i stosowanie testu Zręczności przy wiązaniu butów (no może tak to aż nie, ale chciałbym wreszcie zobaczyć test Mocnej Głowy w akcji).

A no i z czasem planuje dokupić nawigacje przy okazji kolejnej profesji.
To znaczy i tak nie biorę pod uwagę "roli w drużynie" postaci. Jak się nie znajdzie żaden ranger, to najwyżej drużyna będzie musiała nadrabiać podwładnymi - po coś w końcu są.

Rzucanie na wszystko podpada pod ścisłe zasady, pytanie nr 3.

Jak chcesz, to zmieniaj odpowiedzi - dla mnie to nie ma znaczenia, czy zrozumiałeś za pierwszym czy za drugim razem, byle byś był świadom, co Cię czeka. Jak ktoś będzie później kwas robił w komentarzach, to wykopię go z powrotem do rekrutacji, do tej miniankiety. Kolejna sesja przecież już za rok.

Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Mógłbym wtedy uznać, że znam drogę między tymi miejscami a Thessos?

Skoro się narobiłem to mógłbym jedną z postaci podpiąć pod drugą jako henchmena? Zgodnie z zasadami zbrojowni 2zk/tydzień?
1) W sumie to mniej więcej każdy zna drogę - na północ do Zvorak, na zachód i później na północ do Lakoras, na południe do Kasos, na wschód do... Matorci jeśli dobrze pamiętam. Podążanie traktem po mapie "kosztuje" 1 Szybkości. A odległości mogę podać, ale nie teraz.

2) Hmmmmmmmmm... Nie. W ciągu całej gry każdy gracz tworzy od A do Z tylko jedną i aż jedną postać.

W ciągu gry będę sprawdzał, czy Twoja niedoszła postać czasami nie oferuje swoich usług jako podwładny. Jak wypadnie mi krasnolud żołnierz, to właśnie Ragnar pojawi się na sesji (lub Ronald jako człowiek strażnik dróg).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-12-2015 o 18:49.
Lord Cluttermonkey jest offline