Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2015, 22:49   #321
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
... A tutaj dwanaście zgłoszeń.

Wszystkim nie dogodzę, chyba że miałbym pomocniczego MG albo nawet i dwóch.

Do świąt przemyślę - na dzisiaj i tak już dużo się narobiłem, czy to przy rekrutacji, czy przy materiałach do gry. Choć spojrzałem sobie wstecz do pierwszej części KG i tam na początku chciałem przyjąć zaledwie czterech graczy, a ostatecznie początkowy skład liczył sześciu. Dopiero później zaczęła mi palma odbijać, a wiecie jak to jest: jak człowiek odcina się od korzeni to usycha i umiera.

No i muszę przyznać, że jestem zadowolony z, hmmm, "party composition": złodziej, ochroniarz, rzezimieszek, strażnik dróg, dyletant i... Zabójca trolli jako comic-relief. To się nazywa banda twardzieli.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-12-2015 o 22:53.
Lord Cluttermonkey jest offline