Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 18:29   #13
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich. Mg dał mi czas na dopracowanie karty, bym mógł was dręczyć swoim udziałem. Więc spodziewajcie się i mojej osoby.... Borys Bogdanov. Nie wykluczam jeszcze poprawek.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Miło byłoby, gdybyście sobie pyknęli dziesięć ważnych pytań w międzyczasie - byłaby to dla mnie niezła podkładka pod personalizowanie odpisów pod Wasze postacie. Do tej pory zwykle odpis pisałem z perspektywy całej drużyny, mało uwagi poświęcając temu, jak daną sytuację różnie może widzieć jedna postać w stosunku do drugiej, a teraz chcę zaszaleć.
Część odpowiedzi machnąłem w historii postaci. W zasadzie same się tam napisały... Pytanie brzmi czy mamy szczegółowo odpowiadać na każde z tych ważnych pytań? Czy np w ograniczonym stopniu jak w mojej karcie wystarczy.
 
Icarius jest offline