Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 19:15   #16
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Odpowiedź była pozytywna, bo jaka miała być, ale widać uznałeś, że wystarczy mi do gry imię Twojej postaci (która chwilę wcześniej nazywała się JOHN) i % WW, obrazowo rzecz ujmując.

Jak zgłoszenie będzie dobre (nie jest), to wyślę PW do innych osób, które się nie dostały w pierwszym rzucie i 1) jak nikt nie będzie chętny, to postać przyjmę, 2) jak będą chętni, to zrobi się minirekrutację.

Z nikim ślubu na forum nie brałem.

e. A jeśli chodzi o wspólną dobrą zabawę, to pierwsze, co pamiętam z ostatnich sesji, to natrętne poganianie innych graczy na PW...

--- (do już grających: )

Zmieniłem wzór KP na bardziej kompaktowy - taki, jaki pojawił się chociaż w The Thousand Thrones.

Prośba do Was: jak zobaczycie, że już przetransferowałem sobie Waszą KP na moje konto Google i załączyłem w pierwszym komentarzu, to wszystkie zmiany wprowadzajcie właśnie na tej KP, a nie na tej, którą podesłaliście podczas rekrutacji.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-12-2015 o 19:22.
Lord Cluttermonkey jest offline