Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2015, 19:39   #17
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Odpowiedź była pozytywna, bo jaka miała być,
Szczera.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
widać uznałeś, że wystarczy mi do gry imię Twojej postaci (która chwilę wcześniej nazywała się JOHN) i % WW, obrazowo rzecz ujmując.
Karta jest zalinkowana i nie ma tam tylko imienia i % WW. Jest normalna historia postaci. Wystarczy przeczytać.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Jak zgłoszenie będzie dobre (nie jest), to wyślę PW do innych osób, które się nie dostały w pierwszym rzucie i 1) jak nikt nie będzie chętny, to postać przyjmę, 2) jak będą chętni, to zrobi się minirekrutację.
I tak trzeba było odpisać mi na PW. Bo to zwyczajna odpowiedź na nie. Nie traciłbym czasu na kartę postaci ani na dalszą rozmowę.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
A jeśli chodzi o wspólną dobrą zabawę, to pierwsze, co pamiętam z ostatnich sesji, to natrętne poganianie innych graczy na PW...
Pamiętam nie tak dawno, bardziej pozytywne wypowiedzi z twojej strony. Kwestia podejścia jak widać. Pw wysyłałem do Granita bo prosił o przypominanie. I może ze dwa razy (łącznie i do różnych osób) do pozostałych. Tylko w momentach gdy sesja stała z powodu braku odpisu jednej osoby. Żartowaliśmy z tego nie raz zresztą.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Z nikim ślubu na forum nie brałem.
Bo nikt by się nie zgodził Nie nadążam za tobą. Kończysz sesje definitywnie. Zaczynasz je potem tydzień później. Takich otwarć zamknięć jest cała spirala... Tak samo z zachowaniem. Raz przyjacielsko a za chwilę gbur obrażający na prawo i lewo. Przemiany trwające minuty. Wyluzuj trochę.
 
Icarius jest offline