Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2015, 12:46   #11
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
, mogłam znowu poczuć tę "magię" (nie Zombi, nie magię świąt )
;__; a tak się starałam...

Całkiem na poważnie - chciałam serdecznie podziękować współgraczom i MG, za te kilka kolejek świetnej zabawy. Grało się bardzo przyjemnie, dawno się tak nie ubawiłam. Bycie seryjnym zabójcą, do tego moją ulubioną komiksową postacią, przynosiło mi masę radochy. Poczułam, jakby już były święta i tym klimatem właśnie próbowałam się podzielić z Wami wszystkimi
Poza tym kończył się listopad, zaczynał grudzień. W Polsacie zapowiadali właśnie Kevina - w sumie taki smaczek na boku wydawał się pasować jak znalazł. Dziękuję też serdecznie za dobre słowa, aż się cieplej na zgniłym sercu zrobiło

Gratuluję miastu wygranej, walka była zacięta do samego końca i do ostatniej tury nie było wiadomo jak się to skończy

Warlockowi też gratuluję!

Dzięki Nami, że przyjęłaś mnie z Sałatopalcym, mimo dość... dużej chyba początkowej konsternacji po uświadomieniu skąd wzięłam tą postać


Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w kolejnej odsłonie, na którą oczywiście się piszę
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 07-12-2015 o 12:48.
Zombianna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem