Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2015, 21:11   #1
Lechu161
 
Reputacja: 1 Lechu161 nie jest za bardzo znany
Poszukiwanie staempunkowiczów - badam grunt

Witam.
Jestem tu nowy więc znaczne może od sprawy z którą przyszedłem.
Poszukuje osób zainteresowanych zagraniem sesji w klimatach steampunku z elementami fantasy i postapo.
Sesja będzie się toczyć na forum bez udziału MG i będzie mieć charakter czysto narracyjny.
Tak mniej więcej będzie wyglądał świat:
Podczas wojny atomowej cywilizacja cofnęła się do poziomu z drugiej połowy XIX wieku. Miasta utworzone na ruinach starych są odizolowane i tworzą osobne państwa najwyżej obejmujące kilka pobliskich wsi. Śmierć tylu ludzi zaskutkowało powrotem magii, choć w bardziej szarej wersji.
Ostateczne kształtowanie fabuły i wyglądu świata pozostawiam w ręku ewentualnych uczestników.

Co do spraw organizacyjnych: Całą sesja odbywać się będzie na forum, nie mam Skype'a rzeczy tego typu. Po prostu gotowe akapity będzie się dodawać do odpowiedniego wątku.

Skoro świat mam za sobą to teraz nieco o sobie:
Jestem nastolatkiem, na obecną chwilę mam 13 lat. Niedawno przeprowadziłem się do Walsall, małej (250 tyś. ludzi to standard jak na miasto w GB) miejscowości w północno-zachodniej Anglii. Do RPG przekonywał mnie kolega, jeszcze w Polsce. Niestety nie zagraliśmy żadnej sesji nim wyjechałem. Do innych hobby należą gry bitewne (Warhammer 40k) i amatorskie pisanie opowiadań (i wierszy).
Jestem nowicjuszem, więc proszę o wyrozumiałość.
 

Ostatnio edytowane przez Lechu161 : 07-12-2015 o 21:13. Powód: drobne błędy
Lechu161 jest offline