Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2015, 00:49   #46
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czeka was wykreślanka, ponieważ łuczniczka nie znalazła żadnego młodego drzewka w starym lesie

Tak jak pisałem, jest to Czarny Las, który rzeczywiście jest ciemny. Jest ciemny, ponieważ drzewa przesłaniają słońce w znacznej mierze. Tylko duże, gęsto rosnące drzewa mogą aspirować do takiego cienia. Duże drzewa, to stare drzewa.
Jakieś pniaki czy konary leżące na ziemi się znajdą, a i owszem. Są w różnym stanie rozkładu. Jedne rozpadają się prawie same, inne mogą być dość twarde.

Szkoda, że zebraliście się z dociem tak późno, bo byłem w pracy przez prawie cały czas z przerwą na sen

Ogarnijcie poprawkę i jedziemy dalej.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline