Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2015, 01:56   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[Komentarze][DnD 3.5 FR] Nasze Wody



Witam wszystkich w “Naszych Wodach” - komentarzach.

Żeby dobrze nam się wspólnie grało, ustalmy kilka podstawowych zasad odpisywania:

Chciałbym zobaczyć przynajmniej jeden post gracza na tydzień.

Ja sam będę odpisywał zależnie od aktualnej sytuacji w grze: jeśli potrzebna będzie wspólna reakcja MG dla wszystkich to postaram się z lekkim wyprzedzeniem uprzedzić o przygotowywaniu odpisu. W bardziej indywidualnych przypadkach będę odpisywał na bierząco.

Jestem fanem używania google doca, wobec czego umieściłem wielki link na początku tego posta Można doń zajrzeć, zarezerwować sobie kolorek (czarny zarezerwowany dla MG) i nawet zacząć tam odpisywać, jeśli ktoś chce uwspólnić pierwsze wypowiedzi w grze. Google doc pomoże nam także w razie walk w grze, ale o tym napiszę kiedy do walki faktycznie dojdzie.

Moja dostępność wygląda różnie: zwykle w godzinach pracujących i późno-wieczornych mam czas na odpisywanie. Godziny 17 - 21 zazwyczaj nie będę dostępny. Weekendy wypadają różnie.

Trzymajmy się jednego stylu pisania, żeby wszystkim czytało się przyjemnie: dialogi i myśli bohaterów piszemy kursywą począwszy od kreski. Co kilkanaście linijek robimy linijkę odstępu, żeby wzroku nie nadwyrężać. Obrazki każdy wrzuca wedle uznania, ale niech upewni się, że nie rozszerzają domyślnej szerokości postów.

Cóż mi zostało rzec jeszcze - na pytania chętnie odpowiem, zwłaszcza jeśli coś nie jest jasne z mojej wypowiedzi i… witamy na pokładzie.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 08-12-2015 o 20:42.
Gettor jest offline