Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2007, 12:10   #7
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Pół-smok Dracus
•Profesja: Wojownik/Złodziej
•Umiejętności (związane z profesją): Zastraszanie, Kradzieze, swietne posługiwanie dwoma lekkimi mieczami, Zioniecie ogniem, latanie, wyostrzaone zmysły (słuch, wech, widoczność), Eksplozja Furii (Eksploduje ogniem, jego ciało płonie)
•Wygląd: Wielu ludzi postrzega go jako demona, łuski na ciele koloru czarnego, rogi, bez włosów, ostre kły i pazury, oczy podobne do weża, ogon z kolcami i Skrzydła z cienka błona
•Charakter: Spokojny i opanowany ale jak sie wscieknie nim sie spostrzegniesz nie zyjesz
•Historia: Smok pokochał ludzka kobiete porawał ja z ludzkiego miasta przerywajac jej zaslubiny. Kobieta nienawidziła smoka za to ze ja wiezi lecz z czasem gdy go poznał pokochała lecz jej przysły mąz przyszedł jej na ratunek i zabił smoka z zaskoczenia, kobieta nie mogła tego znieść wyrwała smokowi jeden z jego kolcy i wbiła mu w serce po 9 miesiecach urodziła ale nie ludzkie dziecko ale poł-smoka którego wrzucili do jeziora przygarnał go stary mezczyzna mieszkajacy na pustkowiu wszystkich przydatnych rzeczy i wychował jak swojego syna.

PS. Karta postaci, jakos sobie radzimy ale prosze zeby mg opisał co widze a moze mam sam wymysleć??? Demokracja :P
 

Ostatnio edytowane przez Dreak : 23-04-2007 o 09:52.
Dreak jest offline