Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2015, 11:00   #2
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich ! a więc rozdziewiczę ten temat bo widzę nikt nie piszę :P każdy się wstydzi

A więc co do poprzedniej sesji to w sumie zastrzeżeń żadnych za bardzo nie mam. To, że czasem akcja zwalniała to w sumie nawet i dobrze bo przecież nie zawsze wszystko musi pędzić na złamanie karku a i czas na pogadanie itp. musi być
Jedyne co to tak trochę biła mnie ta przychylność losu nieraz, że jakoś tam nam się część rzeczy udawała ja bym był chyba bardziej brutalnym jako mistrz gry

Co do części organizacyjnej
1. KP na gdoc świetna sprawa bo jak mnie irytowało to, że po każdej edycji karty musiałem zaznaczać umiejętności na nowo

2. Jak dla mnie ok, teraz mam więcej czasu i nie zapowiada się na zmianę więc będę aktywny bardziej

3. Dobry pomysł wiadomo będzie aby nie czekać, tu sam czasem popełniałem ten błąd że nie dawałem passa

4. Podoba mi się to "Konrad olewa to co mówi xxx " gorzej jak będzie "xxx olewa to co mówi GM i robi swoje" bo w końcu "Ja nie dam rady złapać tego wilka ? - potrzymaj mi tylko piwo"

5/6/7 tylko czekać aż się wszyscy zbiorą i można zaczynać
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline