Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 12:14   #105
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
3 wielkie prośby do tych co wysłali karty jak i do tych co są w trakcie i wysłali mi częściowe dłubiąc w nich dalej, a także do tych co sobie tworzą, a na razie wysłali (bądź nie) proste konspekty.

1. Przerzućcie się w sprawach konsultacji (Ci co jeszcze tego nie zrobili) na kontakt mailowy, bo skrzynka PW piszczy i jęczy
2. Uporządkujcie postacie w dokumencie tekstowym czy to w pliku word, czy g-doc do takiego schematu (kolejność):
  • Opis mechaniki - ci co w jednym pliku z historią i opisem robią, ja to i tak sobie wyjme do excela, więc Ci co słali mechanikę oddzielnym plikiem już nie dubluja w dok. tekstowy.
  • Fabularne cut-scenki
  • Opis dodatkowy niefabularyzowany i różne dodatkowe info wyjaśniające lub uzupełniające to co powyżej, min. również o nasze dodatkowe ustalenia via PW/mail.
  • Opis sprzymierzeńców, kontaktów, firm/posiadłości lub innych cech pozycji jak wymagają rozwinięcia.
  • Opis swej wiary oraz opis tłumaczący cechę okultyzm.

3. Jak to zrobicie to wyślijcie mi jeszcze raz linki/pliki postaci na maila z tytułem "Postać WoD".

Łatwiej mi to wszystko będzie ogarnąć

Z góry dzięks

P.S. Katolicki kraj, niby mówi się, że ostoja moherów w starszym pokoleniu, a tu proszę, co druga babcia wnuczki w świat okultyzmu i New Age wprowadza. Ojciec rydzyk przewraca się w radiu!
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline