Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2015, 22:25   #97
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ten odpis wymaga trochę więcej czasu niż się spodziewałem. Wybaczcie, nie zdążyłem, odpis jutro około 21:00. W tym roku ciężko idzie gra, ale widzę tutaj kilka zupełnie niezależnych czynników jak moja kiepska dyspozycja, sytuacje u Osobki i Zombianny itd? I znów sie rozkaszlałem. W każdym razie zrobię wszystko, żeby odpisy były codziennie od jutra do piątku. Pomimo pozostałej przy istnieniu ilości zawodników to jesteśmy na finale.

Żeby jednak kompletnie nie tracić czasu to jak to czytacie to odpowiedzcie tutaj w temacie za wasze postacie na następujące pytanie:

- Czy oddacie cześć Ori i uwierzycie w nich? Ślepa wiara nie jest wymaga!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=4Ci6ulWDkOA[/media]


Dodatkowo Shade odzyskuje ramię i miecz świetlny (Timmy ma ograniczony zasięg czasowy w takich sprawach), a Ardel Mózgoplecak (z złym opóźnieniem, bo zdaję się, że powinien go odzyskać odpis wcześniej, gdy Marian pojawił się tu; mózgi drużyny Dutcha automatycznie tam już są).
 
Anonim jest offline